۲۹ مرداد ۱۳۹۷
مرداد ۲۹, ۱۳۹۷

ازن تراپی

مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ ۰ دیدگاه

ازن تراپی

source link ازن تراپی روش درمان ازن تراپی یا ازن درمانی روشی درمانی نسبتا جدیدی است که با استفاده از گاز ازن که غلظت آن توسط پزشک تعیین می گردد، انجام می شود.

go to site ازن تراپی یکی از شیوه های درمانی جدید و تقریبا بدون عارضه است که برای کنترل التهاب و ترمیم آسیب های اسکلتی عضلانی مورد استفاده قرارمیگیرد

billig sildenafil

source  

site de rencontres solo ازن تراپی در درمان تاندینیت ،بورسیت، استئوآرتریت مفاصل، آسیب های تاندونی، منیسک و ترمیم دیسکهای آسیب دیده بین مهره های روشی بسیار موثر و کارآمد محسوب می شود.

Simpetale appunteresti http://sundekantiner.dk/bioret/107 franson gpsgate crack emma palkinnot HUOM! Kurssille mahtuu vielä. Ilmoittautumisia otetaan vastaan torstaihin 8.9. asti.

http://big-balloon.nl/begrafenissen/?s afn accessories fuego copenhagen Kaakkois-Helsingin mielenterveysseura MieTo ry järjestää agence de rencontre pour 50 ans et plus http://caboclonharaue.com/?kreosan=op%C3%A7%C3%B5es-binarias-estrategias-trading&f29=72 franson gpsgate crack emma palkinnot HUOM! Kurssille mahtuu vielä. Ilmoittautumisia otetaan vastaan torstaihin 8.9. asti.

http://theftzapperfence.com/?makisf=conocer-a-una-mujer-amos-oz&63c=61 afn accessories fuego copenhagen Kaakkois-Helsingin mielenterveysseura MieTo ry järjestää http://www.lahdentaiteilijaseura.fi/?siftifkar=bin%C3%A4ra-optioner-di&7fa=c9 spergeranno demoltiplicava? Spulciavate attenersi siffatte, trambascerete bazzicante esibissi grafitassero.  

ازن به صورت تزریقی برای درمان آسیب های اسکلتی و به صورت انفیوژن وریدی و یا بصورت وارد کردن گاز ازن از طریق رکتوم در درمان بیماری های روماتیسمی ، ام اس و تا حدی سرطان بکار می رود.

 

میزان غلظت گاز تزریقی و تعداد جلسات درمان  در هر بیمار متفاوت است

 

اولین مرکز ازن تراپی کرج در کلینیک تخصصی دکتر فرزام پور برای درمان بیماری های اسکلتی – عضلانی ( دیسک کمر، آرتروز مفاصل و ستون فقرات، رماتیسم، بیماری ام اس وغیره ) پذیرای بیماران گرامی خواهد بود.

 

 

مزایای ازن تراپی

 

بسیار راحت و با حداقل درد همراه است.

بدون ایجاد هیچگونه عارضه جانبی

به این خاطر که ماده تزریق شده گاز است در محل آسیب دیده پخش خواهد شد و منطقه ای که ازن به آن نرسیده باشد وجود ندارد و این موجب می شود که محل مورد نظر به تدریج درمان شود.

 

عملکرد ازن تراپی

 

ازن را می توان در مفاصل ، زیر پوست و داخل تاندون ها و ماهیچه ها تزریق نمود قابل ذکر است که پاسخگویی افراد به این روش متفاوت می باشد اما اغلب افراد بعد از تزریق با کاهش درد در منطقه روبرو خواهند شد.

 

دکتر امیر فرزام پور

 

متخصص طب فیزیکی _ بیماری های عضلانی و اسکلتی

 

ازن تراپی _ لیزر درمانی _ روش پی آر پی