۱۴ دی ۱۳۹۶
دی ۱۴, ۱۳۹۶

وزوز گوش

دی ۱۴, ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

وزوز گوش

watch افرادی که در گوششان صدایی شبیه به صدای زنگ می شنود ، دچار وزوز گوش شده اند. این بیماری بسیار شایع می باشد. در آمریکا بیش از ۳۶ میلیون نفر دچار وزوز گوش می باشند.

http://milehiproperty.com/?ki0oss=Trading-options-vs-stocks-returns&731=8e صدای وزوز گوش می تواند در فرکانس زیر تا بم باشد.

buy Viagra 100 mg in Boston Massachusetts در برخی از افراد این صدا دائم و متناوب ، در یک گوش یا هر دو گوش شنیده می شود که در این صورت بهتر است به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنند.

mujeres solteras en herndon در حدود یک پنجم بیماران صدای وزوز منجر گردیده تا زندگی روزمره شان دچار اختلال شود.

faire des rencontres gta 5

see url وزوز بارز  :

follow url این صدا عموماً توسط دیگر افراد شنیده نمی شود.

http://boersenalltag.de/blog/post/2013/04/08/interview-beim-daf-dialog-semiconductor-und-aixtron/index.html نوعی خاص از وزوز گوش وجود دارد که وزوز بارز نامیده می شود.

Un trading opzioni binarie con bonus di benvenuto online professionale, dal corso base per principianti al corso avanzato per completare la tua formazione come Trader. Clicca Qui! در این نوع اختلال در اثر نوعی ناهنجاری در عروق  خونی اطراف گوش یا اسپاسم عضله های داخل گوش میانی می باشد. این اسپاسم منجر به ایجاد صدای تق تق می گردد.

opções binárias videos  

follow  

source link علل بروز وزوز گوش :

در صورتی که پایانه های ریز عصب شنوایی در گوش داخلی آسیب ببیند یا تخریب شود، سطح شنوایی کاهش یافته و گوش وزوز می کند.

سالم بودن پایانه های عصبی بر شنوایی اثر بسزایی دارد.

با بالا رفتن سن ، تخریب عصب های شنوایی و وزوز کردن گوش آغاز می شود.

در سنین کمتر به طور معمول در اثر سر و صدای زیاد وزوز کردن گوش و کاهش شنوایی رخ می دهد.

در برخی از موارد حضور توده ی کوچکی از جرم در مجرای گوش باعث می شود تا گوش موقتاً دچار وزوز بشود.

در صورتی که فرد مبتلا به اتواسکلروز ( سخت شدن استخوان چه های گوش میانی ) شود، نیز ممکن است فرد احساس کند که در گوش خود صدای وزوز می شنود.

آلرژی ، بالا یا پایین رفتن فشار خون ، دیابت یا اختلال هورمون تیروئید، صدمه به سر و گردن ، مصرف برخی دارو های آنتی بیوتیک ، ضد التهاب ها ، دارو های ضد افسردگی و غیره  می تواند از عواملی باشد که باعث وزوز گوش شود.